Chodzenie – sposób na spalenie kalorii

przez , 17.paź.2015, w Aktywność fizyczna

Ostatnio na blogu o którym już pisałam znalazłam ciekawy artykuł Chodzenie – jak spalić więcej kalorii.

W sumie fajne rozwiązanie, bo szukałam właśnie sposobu na dbanie o figurę, a jednak nie do końca mam czas na bieganie tak jakbym chciała. Dieta oczywiście dietą, jednak jeśli przez zwykłe chodzenie mogę spalić więcej kalorii, to jest nawet fajne rozwiązanie i należy z tego korzystać. Przecież i tak sporo chodzimy, wiec czemu tego nie wykorzystać i tym samym nie osiągnąć lepszych rezultatów.

chodzenie
Kalorie same nie uciekną z naszego ciało i jakoś trzeba się ich pozbyć. Jak można połączyć przyjemne z pożytecznym to fajnie tak jest.

Teraz szukam terenu obok mojego domu, aby chodzenie było dość atrakcyjne i nie stało się zbytnio monotonne. Mam już kilka rozwiązań tras, aby przynajmniej przez kilka dni chodzić różnymi trasami. Nic zobaczymy jak to będzie, a może w przyszłym roku, gdy uda się spalić trochę kalorii, przy okazji kilogramów, udam się na dłuższą wycieczkę niż te kilka kilometrów wokół domu.

W każdym razie polecam artykuł i stosowanie się do niego. Może nie jednej osobie pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i ty, samym poprawią swoją figurę, kondycje i może samopoczucie. To też w sumie ważne.

:, ,

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...